Ing. arch. Ondřej Driják
Kopřivnický minipivovar POLIVAR

Jedna z mých netradičních zakázek je zrealizována v centru Kopřivnice. Budova byla stávající, ale z nedostatku prostoru byla rozšířená o technologickou část, tj. technologii minipivovaru a kuchyňskou část. Součástí realizace byla i zahrádka pro venkovní posezení. Celý průběh realizace projektu se setkal s velmi pozitivním ohlasem na všech frontách úřednického pole a díky tomu bylo stavební povolení vydáno v rekordně krátkém čase.

Materiál a konstrukce

Budova je jednopodlažní, rozdělena na část technologickou a část společenskou. Pro přistavěnou technologickou část byly použity bloky KM-Beta. Stopní konstrukce je z dřevěných trámů s tepelnou izolací. Střecha je rovná a pochůzná. Stopní konstrukce je součástí střešní konstrukce.

Dispozice

Celá stávající budova je upravena pro hlavní prostor minipivovaru, s barem a sociálním zařízením. V přistavěné části se nachází technologická část minipivovaru spolu s odděleným prostorem pro kuchyň. Hlavní prostor je uzpůsobený nejen pro spokojenost návštěvníka ale také pro společenské akce, např. sledování národních sportovních utkání. Interiér je totiž doplněn o dvě velkoplošné televize, které jsou umístěny po obou stranách hlavního prostoru minipivovaru.

Zpět na hlavní stránku

"""""""""""

NAČÍTÁM...
Klikněte pro další snímek