Návrhy

Seznam hotových návrhů

Rekonstrukce podrkoví

Jedná se o půdní vestavbu nad stávající dílnou. Investor měl k dispozici půdní prostor nad svou pracovní plochou a rozhodl se do něj investovat. Cílem investice bylo spojit pracovní prostředí s bydlením.

Rekonstrukce interiéru

Předmětem rekonstrukce byl byt v dispozici dva plus jedna, s klasicky uspořádaným prostorem s rutinním využitím. Jednalo se o stávající prostor s jednou bytovou jednotkou. Hlavním cílem bylo oživení...

Rekonstrukce bytového jádra

Bytová jednotka v Hranicích na Moravě. Stávající prostor, kde byly dané prostory pro umístění sociálek, včetně vývodů. Celá akce měla být nízkonákladová proto, jsem ani nezamýšlel celkovou reorganizaci stávajícího prostoru.

Novostavba RD 3

Jedním ze zajímavých návrhů je stavba rodinného domu opět ve vesnici Mniší, blízko lesa a koryta místního potoka. Tento domeček by byl situován doslova na samotě u lesa.

Rekonstrukce stávajícího prostoru

Stávající stavba má charakter menší hospodářské budovy, který nyní není nijak využíván. Dle přání investora by měl být prostor určen k bydlení. Spodní část objektu bude určena jako ...

Hotel Praha Nový Jičín

Vizualizace známého hotelu v Novém Jičíně vznikly jako návrh možné rekonstrukce stávajících prostorů v tomto Hotelu. Tyto vizualizace byly prezentovány v obhajobě závěrečné práce studentky hotelové školy.

Podělte se s ostatními o své zkušenosti!