Realizace

Seznam realizací

21 Rezidencí Čeladna

Rezidence čeladna, jednalose o soubor staveb s jedním, dvěmi a třemi vchody. Rezidence jsou navrženy formou mezonetových bytu. Každá bytová jednotka má vlastní parkovací stání, včetně vlastních přípojek a teras. Jako architekt jsem koordinoval, rozparcelovaní a umístění jednotlivých bloků, rovněž návrho komunikace vč. veřejného prostranství a povolení na všech jednadvacet rezidencí.

Rodinný dům - Mniší-Pružiny

Rodinný dům ja navržen dle požadavku investora. Forma je kombinací moderního a klasického stylu. Objekt je rozdělen na hlavní půdorys RD a verlejší samostatný obdelníkový půdorys (garážový domeček), součásti návrhu je kryté parkovací staní pro dba automobily a zastřešená terasa s krbem. Dům je s podsklepením a podkrovím. Prostor navrženého RD je plně využit

Rodinný_dům-Malík-Ostrava

Rorinný dům byl navržen v netradiční moderní formě, zastavěnná plocha byla přizpůsobená zadané parcele. Dům je bez podsklepení, přízemní s rovnou střešní plochou. Součásti RD je kryté parkovací stání, rovněž se zastřešenou terasou šikmímy pilýři.

Rodinný dům - Váňa-Kopřivnice

Rodinný dům je přízemní. Střešní konstrukce je provedena ze dvou střešních ploch. Součásti RD je garážový prostor včetně zimní zahrady.

Kopřivnický minipivovar POLIVAR

Jedna z mých netradičních zakázek je zrealizována v centru Kopřivnice. Budova byla stávající, ale z nedostatku prostoru byla rozšířená o technologickou část, tj. technologii minipivovaru a kuchyňskou část.

Restaurace Campus River

Tato restaurace vznikla ve stávajícím prostoru Brněnského Campusu. Prostor byl dále rozdělen na Restauraci a kavárnu River. Tato realizace vznikla ve spolupráci s paní architektkou Zdenkou Softičovou.

Rekonstrukce hospodářské budovy

Hospodářská budova z 18 st., měla být původně zařazena jako chráněná památka, k tomu ale nakonec nedošlo. Díky tomu měl investor možnost obnovit budovu pro podnikatelské účely.

Novostavba RD 1

Jeden z prvních návrhu bývá vždy pro dobré kamarády a tak vznikl i tento Rodinný dům. Vznikl spíš na přání kamaráda, ale o to víc potěšila důvěra ve mně a v moji schopnost zajištění projektové dokumentace...

Novostavba RD 2

Jedna z dalších zakázek vznikla opět v rodné vesnici Mniší. Jelikož znám dobře tuto lokalitu, nebude to poslední RD v této lokalitě.

Podělte se s ostatními o své zkušenosti!