Reference

  Tibor Prašivka, velmi spokojený

Pan ondřej Driják je velice schopný mladý projektant, se svým širokým obzorem dokázal zajistit povolení velmi rychle. Pokud bych opět stavil, jistě bych ho oslovil. Proto ho mohu jen doporučit dále.

  Petra Busková, velmi spokojená

Tohoto architekta bych Všem vřela doporučila, i kdyby to nebyl můj kamarád:) S jeho prací jsme byli velice spokojená, jak kvalitou, tak rychlostí provedení! Vyřídil za nás i nepříjemné ,běhání po úřadech', což nám ušetřilo čas i nervy...takže za nás veliká spokojenost!

  Jarmila Polehlová, spokojená

Pan Driják nám stavbu vyprojektoval a vyřídil potřebnou dokumentaci. S jeho prací jsem byla spokojená.

  Ivo Jalůvka, velmi spokojený

Pan Driják, nám zařizoval podklady pro rekonstrukci RD a tím že vše vyřídíl a ''vyběhal'' na úřadech nám práci velmi usnadnil. Velice dobrá komunikace a ochota, takže mohu jen doporučit. IJ.

  Jiří Vavřik, velmi spokojený

pana architekta Drijáka jsem si přizval pro rekonstrukci stávající hospodářské budovy. Projektovou dokumentaci zpracoval podle mých představ. Součástí této práce bylo i zajištěni potřebných povolení na úřadech, vše zajistil tak jak slíbil. Celková komunikace probíhala bezproblémově. S celkovou prací i průběhem jsem byl plně spokojen a proto ho mohu doporučit dále.

  Cyril Jalůvka, spokojený

S pánem architektem Drijákem jsem byl velice spokojen, a proto doporučuji spolupráci s ním. Po úřadech vyřídil všechno sám, takže jsem se o nic starat nemusel. Spokojenost...

Prohlédněte si také