Reference

  Tibor Prašivka, velmi spokojený

Pan ondřej Driják je velice schopný mladý projektant, se svým širokým obzorem dokázal zajistit povolení velmi rychle. Pokud bych opět stavil, jistě bych ho oslovil. Proto ho mohu jen doporučit dále.

  Petra Busková, velmi spokojená

Tohoto architekta bych Všem vřela doporučila, i kdyby to nebyl můj kamarád:) S jeho prací jsme byli velice spokojená, jak kvalitou, tak rychlostí provedení! Vyřídil za nás i nepříjemné ,běhání po úřadech', což nám ušetřilo čas i nervy...takže za nás veliká spokojenost!

  Jarmila Polehlová, spokojená

Pan Driják nám stavbu vyprojektoval a vyřídil potřebnou dokumentaci. S jeho prací jsem byla spokojená.

  Ivo Jalůvka, velmi spokojený

Pan Driják, nám zařizoval podklady pro rekonstrukci RD a tím že vše vyřídíl a ''vyběhal'' na úřadech nám práci velmi usnadnil. Velice dobrá komunikace a ochota, takže mohu jen doporučit. IJ.

  Jiří Vavřik, velmi spokojený

pana architekta Drijáka jsem si přizval pro rekonstrukci stávající hospodářské budovy. Projektovou dokumentaci zpracoval podle mých představ. Součástí této práce bylo i zajištěni potřebných povolení na úřadech, vše zajistil tak jak slíbil. Celková komunikace probíhala bezproblémově. S celkovou prací i průběhem jsem byl plně spokojen a proto ho mohu doporučit dále.

  Cyril Jalůvka, spokojený

S pánem architektem Drijákem jsem byl velice spokojen, a proto doporučuji spolupráci s ním. Po úřadech vyřídil všechno sám, takže jsem se o nic starat nemusel. Spokojenost...

  Michaela Králíková, velmi spokojený

S panem Drijákem, jsem byla velmi spokojená, vytvořil nám projekt na Podkrovní byt, pan architekt všechno vyřídil na úřadech a o vše se postaral, super komunikace a ochota. Jsme velmi spokojeni a proto doporučuji pana architekta všemi deseti. Moc příjemný pán. Ještě jednou velké díky.

  Jan Kašník, velmi spokojený

Velice ochotný, mladý muž, který když něco slíbí tak to dodrží. Nechali jsme si udělat kompletní projekt na rodinný dům. A vše proběhlo v naprostém pořádku od počátečního návrhu z naší strany připomínky pana architekta, že takhle by to neprošlo až po finální podobu. Potom už jsme pouze čekali až nám doveze stavební povolení. Cena byla také přívětivá prostě nemám co tomuto člověku vytknout.

  Jana Kováčová, velmi spokojený

Architekt je kromě vás nejduležitejší osobou, která vdechne vašemu domu smysl, duši a zajistí, že vše bude funkční. Pan Ing. Arch. Ondřej Driják je ta pravá osoba, která klientovi naslouchá a snaží se dům udělat pro něj a ne pouze podle sebe. Z naší strany nám zajistil povolení ke stavbě, které nebylo jednoduché, ve svém čase vyřizoval po úřadech a přišel s pozitivní zprávou, "stavba povolena", tím nám usnadnil mnoho času. Zná moderní trendy a postará se o to, aby dům naplnil na 100% svůj potenciál. Výsledek stojí za to. Můžu jen všemi deseti doporučit.

  Jana Klozíková, velmi spokojený

Pan Ing. arch. Driják nám zpracovával projekt na rodinný dům. Musíme ocenit jeho milý přístup. Vyslechl nás a pokusil se udělat všechno, aby přání svého zákazníka vyslyšel. Ač to s námi neměl mnohdy jednoduché z hlediska požadavků, vždy byl velice příjemný a profesionální. Pan Ing. arch. má spoustu konexí, proto pokud potřebujete vyřídit potřebná povolení, můžete se na něj v této věci spolehnout.

  Martin Koliba, velmi spokojený

Pan Ondřej byl velice spolehlivý, flexibilní, vstřícný a uměl vše krásné vysvětlit a poradit.. Doporučuji všem a my se určitě ještě ozveme. Děkujeme.

  Radek Dvořák, velmi spokojený

Je celkem levny a hlavne spolehlivy nevymyšlí nesmysly i muj zedník jeho praci chvalil. . Co slibil udelal vyridil rychle stavebni. Povoleni. Na to ze je mlady je velice schopny. Jsem spokojen.

  Zdeňka Černá, velmi spokojený

Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s panem Drijákem. Oslovili jsem ho s projektem na novou vodovodní přípojku. Spolupráce byla od samého začátku na vysoké úrovni. Pan Driják přijel hned na druhý den, aby si prohlédl dané místo. Nabídl nám konzultaci v kanceláři, kde jsme doladili potřebné detaily. Byl příjemný, vstřícný a velmi jsme ocenili rady, které nám navrhnul k našemu prospěchu, my se totiž v těchto záležitostech vůbec nevyznáme. Projekt byl hotov tak, jak jsme se domluvili. Na úřadech vše proběhlo hladce. Byli jsme nadmíru spokojeni. Vřele doporučuji. Ostatně u nás ještě neskončil 😊

  Martina Váňová, velmi spokojený

S panem architektem máme dobré zkušenosti. Je ochotný, poradí, projektovou dokumentaci nám připravil ve velmi krátkém čase a po jejím schválení nám pomohl s vyřízením stavebního povolení. Velmi rádi ho doporučujeme!

  Daniel Hrubý, velmi spokojený

Ing. arch. Ondřej Driják nám projektoval rodinný dům. O vše se staral s nadstandardní péčí. Komunikace byla jasná a pravidelná. Ochotně zapracovával naše nápady do projektu a upravoval jej dle našich představ. Pomohl vyřídit administrativu a obíhání úřadů. Mohu vřele doporučit. Celkové hodnocení: Velmi spokojen/a

  Žaneta Zahálková, velmi spokojený

Rychle zpracování dokumentace včetně vyřízení všech potřebných povolení za super cenu. Milý a zodpovědný přístup pana architekta . Poradil a pomohl s problematikou i po dokončení své prace - doporučujeme..

  Petra Řezníčková, velmi spokojený

Pana architekta mohu Všem vřele doporučit. Oceňuji jeho vstřícnost, ochotu, spolehlivost i rychlost práce.

  Yvona Belová, velmi spokojený

Když cítíte, co chcete, ale nedokážete to sami zhmotnit, potom je pan architekt Ondřej Driják rozhodně dobrá volba. Máme nové krásné bydlení. Děkujeme za skvělou spolupráci při tvorbě projektové dokumentace a rychlé vyřízení stavebního povolení.

  Marek Robenek, velmi spokojený

Rád bych zanechal kladnou recenzi na práci architekta pana ing. arch. Ondřeje Drijáka, který navrhl a realizoval opravu našeho domu. Jeho profesionální přístup, kreativita a schopnost naslouchat našim potřebám byly neocenitelné. Byli jsme příjemně překvapeni jeho schopností vnímat naše preference a zahrnout je do celkového designu. Jeho detailní plány a pečlivá koordinace nám umožnily dokončit projekt včas a bez problémů. Jsme velmi spokojeni s výsledkem a doporučujeme tohoto architekta každému, kdo hledá skvělou práci a spolehlivého partnera..

  Martin Hrnčárek, velmi spokojený

Pan Drijak mi projektoval sjezd. Obzvlaste jsem ocenil vybehani vyjimky, kterou jsem potreboval.

  Radim Holub, velmi spokojený

Zdravíčko, pana Drijáka vřelé doporučuji, výkresy byly téměř na počkání, úpravy v plánech taktéž, vše bylo vysvětleno až moc do detailu (-: komunikace prakticky kdykoliv, na úřadech vše vyřídil a zajistil. Takže vřele doporučuji. S pozdravem Holub Radim.

  Alena Buzková, velmi spokojený

Dobrý den, Napíšu tady pár slov k referenci pana Ing. Drijáka. Pana Drijáka jsem oslovila v roce 2018 s prosbou, zdali by pro mne nakreslil projekt na stavbu rodinného domu. Byl milý, téměř ihned jsme se domluvili na termínu a na všech podkladech , které jsou zapotřebí. Z mé strany jsem sdělila , že vzhledem k mé pracovní vytíženosti, nemám prostor časový k tomu , abych zajišťovala jakékoliv záležitosti spojené s úřady. Tady mně pan Driják nabídl, že sice za úplatu, ale veškeré náležitosti zařídí. A jak řekl tak se i stalo. Dnes jsou to čtyři roky, co máme postavený dům. A musím říct jen, že moc děkuji. Určitě dopopručuji spolupráci s panem inženýrem Drijákem.

  Blanka Macáčová, velmi spokojený

Spolehlivý, precizní, rychlý a ochotný. Realizoval změnu střechy rodinného domu včetně vyřizování povolení, přístavbu pokoje z terasy, zakreslení garáže . Vyřídil vše potřebné povolení a následnou kolaudaci. S jeho přístupem jsme byli maximálně spokojeni a můžeme doporučit.

  Veronika Šebestová spokojený

Pan Driják byl náš třetí architekt, který nám pomohl dotáhnout projekt do konce. Reagoval pružně na naše požadavky a potřeby, které následně zapracoval do výsledné projektové dokumentace. Rovněž jsme se na něj obrátili ve věci vyřízení povolení na úřadech. Díky tomu jsme ušetřili spoustu nervů a času.

  Oldřich Baďura, velmi spokojený

Spokojenost s rychlou a precizní prací. Vyřídí vše kolem projektu a stavebního povolení rychle a bezchybně.

Prohlédněte si také